Gay sohbet ve arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye

Aradığınız yazılar lgbt blog'da

Merhaba, arkadasliksiteleri info isimli blogdaki içerikler gay sohbet ve arkadaşlık projemizin blog sitesi lgbtarkadaslik.com sitesine taşınmıştır. Arkadaşlık siteleri kategorisi altında yazılara erişebilirsiniz. Bu blog uzun bir süre burada kalmaya devam edecek. Burada paylaşılan tüm yazılar Google tarafından indekslendikten alan adı tümüyle blog sitesine yönlenecektir. 

Gay sohbet sitesi AngelsTurkiye

Yeni bir şeyler arayan değişik bir arayüz isteyen kullanıcıları hedefleyen gay sohbet uygulaması AngelsTurkiye özellikle ciddi ilişki konseptiyle öne çıkmaya çalışan 3 yıllık bir gay sosyal uygulaması ve sohbet servisidir. Proje değişik özellikleriyle öne çıksa da henüz mini bir sosyal ağ niteliğinde olup, organik ziyaretçi ve kullanıcı sayısının zaman içinde artmasını beklemekteyiz. 

Ciddi ilişki konseptinde bir gay sohbet sitesi

Çoğunluğun eşcinsel ilişkilere ciddi ilişki kafasında bakmadığını biliyoruz. Ancak bu durum ciddi ilişki arayışında olan azınlığı görmezden gelmemiz için engel değil. Keza söz konusu insan olunca kimin ciddi kimin ciddiyetsiz olduğunu bilemeyiz. Biz bu tür bir konseptle ilerledik ve projemizdeki topluluktan edindiğimiz veriler doğrultusunda diyebiliriz ki kullanıcılarımızın çoğunluğu üzerinde durduğumuz ciddi ilişki kafasını sevdi. Elbette kimseye hayatlarının aşkını bulacakları vaadini vermiyoruz ve kullanıcılarımız da bunun bilincinde. Kullanıcılarımızın en sevdiği şeyin projemizin konseptinin en azından bu yönde olması.

Güzel insanlar topluluğuAngelsTurkiye gay sohbet sosyal ağında güzel insanlarla tanışma ihtimalin yüksek. Cesurca arayışlarını dile getirmekten çekinmeyen güzel kullanıcılarımızın diledikleri gibi bir partner bulmaları tabiki bizim de temennimiz. Bu yüzden onları arayışları konusunda ciddi, gerçekçi ve net olmaları konusunda bilgilendirdik. Unutmayın ağlamayana meme vermezler. Aşk Çin'de bile olsa gidip bulacaksın derler. Biz de neden olması ki diye düşündük ve bu konseptten vazgeçmedik. Türkiye'de eşcinsel evlilik henüz yasal değil biliyoruz. Bir gay evlilik sitesi açmak güzel olurdu ama ayıkla pirincin taşını durumuna da düşmeye gerek yok. Gay sohbet uygulamalarında arayış genel olarak ve haklı olarak cinsellik odaklı olduğu için bu konseptin çok da önemi yok! En azından o kafa da olanlar burada olsun! 

Blog sitemizde paylaştıklarımızYorum Gönder

0 Yorumlar